Regulamin

Sklep online, w którym oferujemy artykuły biurowe, papiernicze i szkolne, działający pod adresem www.sklep.biuroservis.com prowadzony jest przez Firmę MEDIAKOLP, NIP: 971-007-94-64, będącą zarejestrowanym podatnikiem podatku od towarów i usług.

1) Zamówienia można składać bezpośrednio na stronie internetowej, e-mailem lub faksem na nr 022 751 06 39
2) Wszystkie ceny podane na stronach są podawane jako wartości netto oraz brutto wraz z podatkiem VAT, co jest zaznaczone w kartach artykułów
3) Sklep prowadzi sprzedaż tylko dla firm, instytucji i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą. Do każdego zamówienia wystawiana jest faktura VAT.
4) Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących się w ofercie, wprowadzania nowych towarów do oferty, bądź wprowadzania w nich zmian lub wycofania niektórych ze sprzedaży.
5) Sklep zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień które mogą wzbudzić wątpliwość.
6) Złożenie zamówienia jest równoznaczne ze zgodą na przechowywanie
i przetwarzanie przez sklep danych osobowych zawartych w zamówieniu, zgodnie z przepisami ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U.Nr 133, poz. 883)
7) Zamówienie które zostało potwierdzone nie może zostać anulowane. Z chwilą potwierdzenia przyjęcia zamówienia dochodzi do zawarcia umowy sprzedaży towaru pomiędzy Nabywcą a sklepem.
8) Zamówiony towar dostarczany jest za pośrednictwem:
  • firmy kurierskiej,
  • Poczty Polskiej
  • lub w ramach dostaw własnych sklepu, bez dodatkowych opłat, na terenie Warszawy i okolic, przy zamówieniach ponad 100 zł netto. Do zamówień poniżej tej kwoty doliczana jest opłata transportowa - 10zł netto

9) Pocztą Polską wysyłany jest tylko towar, którego wartość nie przekracza 200 PLN.
Przy zakupach na łączną kwotę powyżej 500 PLN dostawa Kurierem GRATIS !
Koszty wysyłki (netto + 23%VAT)
10) Każde zamówienie jest realizowane od 1 do 7 dni roboczych od momentu potwierdzenia lub wpłynięcia przelewu na konto.
11) W przypadku braku towaru sklep informuje o przewidywanym czasie dostawy.
12) Towary wysyłane są w dni robocze od poniedziałku do piątku.
Możliwe są następujące formy zapłaty:
a) przy odbiorze - należność pobiera Kurier

b) przelewem na konto bankowe (przedpłata)

c) dla stałych Kontrahentów ustalony termin płatności


13) Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie.
14) Firma MEDIAKOLP dokłada wszelkich starań, aby opisy i dane techniczne produktów umieszczonych na stronie www.biuroservis.com/sklep były zgodne z rzeczywistością. Nie ponosi jednak odpowiedzialności za błędne podanie parametrów i właściwości towaru lub nagłą ich zmianę przez jego producenta.
15) Wszystkie wymienione produkty i nazwy są używane wyłącznie w celach identyfikacyjnych i mogą być zastrzeżonymi znakami towarowymi odpowiednich właścicieli
16) Składając zamówienie Nabywca akceptuje powyższy regulamin.
17) Zawartość sklepu www.sklep.biuroservis.com nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 543 kodeksu cywilnego

Kategorie

Wysyłamy w ciągu 24h!!

Wysyłamy w ciągu 24h!!
Wysyłamy zamówiony towar w ciągu 24h!!! Szybka i bezpieczna przesyłka dzięki współpracy z najlepszymi firmami kurierskimi na rynku.
W koszyku: 0,00 zł (0 szt.)